ТДФ ТЕСЛА
 • ТДФ ТЕСЛА
 • ТДФ ТЕСЛА
 • ТДФ ТЕСЛА
 • ТДФ ТЕСЛА
 • ТДФ ТЕСЛА

ТДФ ТЕСЛА

54.500 ден.60.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 7741
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 215 х 100 х 80-100 cm
 •    Двосед: 190 х 100 х 80-100 cm
 •    Фотеља: 115 х 100 х 80-100 cm
 • Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: Лусксузна изработка со премиум италијански дизајн и максимална удобност. Фиксна гарнитура со вклучени механизми - потпирачи за глава.
 •  

Тросед ТЕСЛА 34.900 денари

Двосед ТЕСЛА 23.600 денари

Фотеља ТЕСЛА 12.600 денари

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ ТЕСЛА Димензии:     Тросед: 215 х 100 х 80-100 cm    Двосед: 190 х 100 х 80-100 cm    Фотеља: 115 х 100 х 80-100 cm Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф Опис: Лусксузна изработка со премиум италијански дизајн и максимална удобност. Фиксна гарнитура со вклучени механизми - потпирачи за глава.   Тросед ТЕСЛА 34.900 денари Двосед ТЕСЛА 23.600 денари Фотеља ТЕСЛА 12.600 .. Category: Product #: 7741 Regular price: 54.500 ден. 54.500 Available from: Мебел - Ви