Комода TIZIANO

Комода TIZIANO

38.900 ден.
Димензии: Д: 326.5 cm  x  Ш: 54.2 cm  x  В: 203.4 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7948
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 326,5 х 54,2 x 203,4 cm
 • - елемент за ТВ: 143,7 х 54,2 x 50 cm
 • - висок елемент: 74 x 43,5 x 203,4 cm
 • - низок елемент: 108,8 x 43,5 x 155,4 cm
 • Боја: како на сликата
 • Изработка: Медијапан со сјајна фолија. Вклучено ЛЕД осветлување на двете витрини (елементи).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода TIZIANO Димензии: 326,5 х 54,2 x 203,4 cm - елемент за ТВ: 143,7 х 54,2 x 50 cm - висок елемент: 74 x 43,5 x 203,4 cm - низок елемент: 108,8 x 43,5 x 155,4 cm Боја: како на сликата Изработка: Медијапан со сјајна фолија. Вклучено ЛЕД осветлување на двете витрини (елементи). *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријал.. Category: Product #: 7948 Regular price: 38.900 ден. 38.900 Available from: Мебел - Ви