Тоалетна ЛИНДА
  • Тоалетна ЛИНДА

Тоалетна ЛИНДА

7.600 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 40.5 cm  x  В: 71 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10861
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 120 x 40,5 х 71 cm
  • Боја: Бела Софт со Сонома
  • Изработка: Тоалетна изработена од иверка. Меко затворање на вратите.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Тоалетна ЛИНДА Димензии: 120 x 40,5 х 71 cm Боја: Бела Софт со Сонома Изработка: Тоалетна изработена од иверка. Меко затворање на вратите. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10861 Regular price: 7.600 ден. 7.600 Available from: Мебел - Ви