Кревет на спрат ТРОПИКАНА
 • Кревет на спрат ТРОПИКАНА

Кревет на спрат ТРОПИКАНА

16.300 ден.
Димензии: Д: 95.5 cm  x  Ш: 207.4 cm  x  В: 111 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10734
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm
 • Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm
  Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm
 • Димензии за душек х2: 90 x 200 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Лежај со дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Кревет на спрат ТРОПИКАНА Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm Димензии за душек х2: 90 x 200 cm Боја: Бела Изработка: Лежај со дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање. *Душекот не е вклучен во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува.. Category: Product #: 10734 Regular price: 16.300 ден. 16.300 Available from: Мебел - Ви