Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН
 • Тросед АНТОН

Тросед АНТОН

21.900 ден.24.900 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 65 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12637
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 190 х 65 x 90 cm
  Височина на седиште: 43
   cm
 • Длабочина на седиште: 65 cm
 • Димензии за спиење: 190 x 130 cm
 • Боја: 
 • Светло Сина
  - Сива
 • - Жолта
 • Изработка: Тросед изработен во ленена ткаенина.
  Препорака за чистење на штофот: Штоф кој лесно се чисти.
 • Механизам: Трифазен механизам за кревет клик-клак.
 • Рамка: Метален профил
 • Материјал: џебната пружина е изработена од 32 DNS сунѓер и материјал од влакна.
 • Материјалот за перничињата е изработен од 32 DNS сунѓер и материјал од влакна.
  Ногари: Црни метални

   
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед АНТОН Димензии: 190 х 65 x 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спиење: 190 x 130 cm Боја:  - Светло Сина - Сива - Жолта Изработка: Тросед изработен во ленена ткаенина. Препорака за чистење на штофот: Штоф кој лесно се чисти. Механизам: Трифазен механизам за кревет клик-клак. Рамка: Метален профил Материјал: џебната пружина е изработена од 3.. Category: Product #: 12637 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви