Тросед АРЕС
 • Тросед АРЕС
 • Тросед АРЕС

Тросед АРЕС

29.610 ден.32.900 ден.
Димензии: Д: 245 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 90 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12761
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 245 x W 100 х H 90 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 60-83 cm
 • Боja:
 • - Кафена
 • - Темно Кафена
 • Изработка: Тросед изработен во штоф. Механизами на наслоните за зголемување на седечкиот дел. Ногари во златна боја.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Тросед АРЕС Димензии: L 245 x W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 60-83 cm Боja: - Кафена - Темно Кафена Изработка: Тросед изработен во штоф. Механизами на наслоните за зголемување на седечкиот дел. Ногари во златна боја.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков.. Category: Product #: 12761 Regular price: 29.610 ден. 29.610 Available from: Мебел - Ви