Тросед ГРЕЈС
 • Тросед ГРЕЈС
 • Тросед ГРЕЈС
 • Тросед ГРЕЈС
 • Тросед ГРЕЈС

Тросед ГРЕЈС

24.900 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12640
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 190 x W 95 х H 90 cm
 • Димензии за спиење: 190 х 125 cm
 • Височина на седиште: 43 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Боja:
 • - Крем
 • Изработка: Тросед изработен во високо квалитетен штоф со метални црни ногари. Нежниот изглед и модерните линии на овој тросед одлично ќе се вклопат во Вашиот простор.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тросед ГРЕЈС Димензии: L 190 x W 95 х H 90 cm Димензии за спиење: 190 х 125 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 55 cm Боja: - Крем Изработка: Тросед изработен во високо квалитетен штоф со метални црни ногари. Нежниот изглед и модерните линии на овој тросед одлично ќе се вклопат во Вашиот простор.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите П.. Category: Product #: 12640 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: Мебел - Ви