Тросед КОДИ
 • Тросед КОДИ

Тросед КОДИ

21.510 ден.23.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12641
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 200 x W 95 х H 95 cm
 • Димензии за спиење: 200 х 140 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 65 cm
 • Боja:
 • - Црвена
 • Изработка: Тросед изработен во штоф со дрвени ногари. Три нивоа за поставување на наслонот за грб и 5 нивоа за поставување на наслонот за грб . Овој тросед го редефинира концептот на удобност.

Фотелја КОДИ

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед КОДИ Димензии: L 200 x W 95 х H 95 cm Димензии за спиење: 200 х 140 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 65 cm Боja: - Црвена Изработка: Тросед изработен во штоф со дрвени ногари. Три нивоа за поставување на наслонот за грб и 5 нивоа за поставување на наслонот за грб . Овој тросед го редефинира концептот на удобност. ​ Фотелја КОДИ   Согласно потребите, б.. Category: Product #: 12641 Regular price: 21.510 ден. 21.510 Available from: Мебел - Ви