Тросед МАРИС
 • Тросед МАРИС
 • Тросед МАРИС
 • Тросед МАРИС
 • Тросед МАРИС
 • Тросед МАРИС

Тросед МАРИС

18.800 ден.20.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 105 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12634
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 200 х 105 x 95 cm
  Височина на седиште: 43
   cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Димензии за спиење: 200 x 130 cm
 • Боја: 
 • Крем
 • Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф и дрвени ногари, модерен дизајн и едноставна можнст да се претвори во кревет.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тросед МАРИС Димензии: 200 х 105 x 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 200 x 130 cm Боја:  - Крем Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф и дрвени ногари, модерен дизајн и едноставна можнст да се претвори во кревет.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на проме.. Category: Product #: 12634 Regular price: 18.800 ден. 18.800 Available from: Мебел - Ви