Тросед МИЛАНО
 • Тросед МИЛАНО
 • Тросед МИЛАНО

Тросед МИЛАНО

23.040 ден.26.600 ден.
Димензии: Д: 233 cm  x  Ш: 96 cm  x  В: 76 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12159
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 233 x W 96 х H 76-87 cm
 • Висина на седиште: 42 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm

Димензии за спиење: 90 х 180 cm

 • Бои/Дезени: Сите
 • Начин на комбинирање на бои: Еднобојна / Двобојна
 • Механизам: Ротирање наслон
 • Седиште: Сунѓер ХР-30, деб.14
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер Т-25, деб.2цм + Перници наполнети со дробен сунѓер и силиконски снегулки
 • Подлога под наслон: Дрвена конструкција
 • Ногари: Метални, црни
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.

 • Тросед МИЛАНО 28.600 денари
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Тросед МИЛАНО Димензии: L 233 x W 96 х H 76-87 cm Висина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спиење: 90 х 180 cm Бои/Дезени: Сите Начин на комбинирање на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам: Ротирање наслон Седиште: Сунѓер ХР-30, деб.14 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер Т-25, деб.2цм + Перници наполн.. Category: Product #: 12159 Regular price: 23.040 ден. 23.040 Available from: Мебел - Ви