Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА
 • Тросед НИТА

Тросед НИТА

11.900 ден.
Димензии: Д: 210 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12643
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 180 х 70 x 85 cm
  Височина на седиште: 45
   cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Димензии за спиење: 223 x 70 cm
 • Боја: 
 • Кафена
 • Тиркиз
 • Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф со метални црни ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 6 поставувања. Овој тросед е иделано решение за оние кои сакаат фенси дремка.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тросед НИТА Димензии: 180 х 70 x 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 223 x 70 cm Боја:  - Кафена - Тиркиз Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф со метални црни ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 6 поставувања. Овој тросед е иделано решение за оние кои сакаат фенси дремка.   Согласно потребите, брзината на ис.. Category: Product #: 12643 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви