Тросед НОРИК
 • Тросед НОРИК
 • Тросед НОРИК
 • Тросед НОРИК
 • Тросед НОРИК

Тросед НОРИК

26.900 ден.
Димензии: Д: 210 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12633
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 210 х 95 x 95 cm
  Височина на седиште: 45
   cm
 • Длабочина на седиште: 65 cm
 • Димензии за спиење: 190 x 125 cm
 • Боја: 
 • - Темно Портокалова
  - Тиркизна
  - Светло Сива
 • Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф и метални ногари. Тросед кој го негува Скандинавскиот стил и нуди крајна удобност благодарение на два одделни потпирачи за грб со четири поставувања.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед НОРИК Димензии: 210 х 95 x 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спиење: 190 x 125 cm Боја:  - Темно Портокалова - Тиркизна - Светло Сива Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф и метални ногари. Тросед кој го негува Скандинавскиот стил и нуди крајна удобност благодарение на два одделни потпирачи за грб со четири поставувања.   Согла.. Category: Product #: 12633 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви