Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
 • Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
 • Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
 • Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
 • Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
 • Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ

Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ

35.900 ден.
Димензии: Д: 253 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13046
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 253 x W 95 х H 75 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 62 cm
 • Изработка: Фиксен тросед кој ќе внесе гламур и комфорт во Вашиот дневен престој.
 •  

ФОТЕЛЈА ПЕРЛА избор боја 18.300 денари

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ Димензии: L 253 x W 95 х H 75 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 62 cm Изработка: Фиксен тросед кој ќе внесе гламур и комфорт во Вашиот дневен престој.   ФОТЕЛЈА ПЕРЛА избор боја 18.300 денари   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни еле.. Category: Product #: 13046 Regular price: 35.900 ден. 35.900 Available from: Мебел - Ви