Тросед ПРАДА
 • Тросед ПРАДА
 • Тросед ПРАДА
 • Тросед ПРАДА
 • Тросед ПРАДА

Тросед ПРАДА

42.900 ден.
Димензии: Д: 225 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 80 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12820
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 225 x W 95 х H 80 cm
 • Височина на седиште: 44 cm
 • Длабочина на седиште: 63 cm
 • Димензии за спиење: 125 х 175 cm
 • Боja:
 • - Крем
 • Изработка: Тросед изработен во штоф. Механизам за спиење и дрвени ногари и детали на страниците.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Тросед ПРАДА Димензии: L 225 x W 95 х H 80 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 63 cm Димензии за спиење: 125 х 175 cm Боja: - Крем Изработка: Тросед изработен во штоф. Механизам за спиење и дрвени ногари и детали на страниците.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и остан.. Category: Product #: 12820 Regular price: 42.900 ден. 42.900 Available from: Мебел - Ви