Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН
 • Тросед РОН

Тросед РОН

27.900 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12632
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 190 x W 100 х H 90 cm
 • Димензии за спиење: 190 х 125 cm
 • Височина на седиште: 43 cm
 • Длабочина на седиште: 65 cm
 • Боja:
 • - Сива со црни ногари
 • Тиркизна
 • Светло Сива
 • Изработка: Тросед изработен од 100% полиестерски материјал, кој има предност за лесно чистење. Тросед со посебни механизми за кревет клик-клак во три нивоа и механизми за рачката на клик-клак во 5 нивоа.
  Материјал за скелет: Метален профил / нерѓосувачки.
  Ногари: Метални, црни.

 

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед РОН Димензии: L 190 x W 100 х H 90 cm Димензии за спиење: 190 х 125 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 65 cm Боja: - Сива со црни ногари - Тиркизна - Светло Сива Изработка: Тросед изработен од 100% полиестерски материјал, кој има предност за лесно чистење. Тросед со посебни механизми за кревет клик-клак во три нивоа и механизми за рачката на клик-клак во 5 нивоа. .. Category: Product #: 12632 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви