Тросед ТОРИНО
 • Тросед ТОРИНО
 • Тросед ТОРИНО

Тросед ТОРИНО

27.900 ден.
Димензии: Д: 236 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 83 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12153
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 232 x 99 х 83-90 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Димензии за спиење: 120 x 185 cm
 • Изработка: Тросед изработен во штоф со едноставен и уникатен дизајн со клик-клак механизам.
 • Седиште: ХР-30 сунѓер, деб.12цм
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: ХР-30 сунѓер, деб.12цм
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Ногари: Метални, црни
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.

 • Тросед ТОРИНО 29.900 денари
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Тросед ТОРИНО Димензии: 232 x 99 х 83-90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 120 x 185 cm Изработка: Тросед изработен во штоф со едноставен и уникатен дизајн со клик-клак механизам.​ Седиште: ХР-30 сунѓер, деб.12цм Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: ХР-30 сунѓер, деб.12цм Подлога под наслон: Еластич.. Category: Product #: 12153 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви