Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ

Тросед ВИОЛЕТ

17.910 ден.19.900 ден.
Димензии: Д: 245 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11154
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 245 x W 90 х H 90 cm
 • Димензии за спиење: 106 х 180 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 59 cm
 • Изработка: Тросед изработен со штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Тросед ВИОЛЕТ Димензии: L 245 x W 90 х H 90 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 59 cm Изработка: Тросед изработен со штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина. *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот.. Category: Product #: 11154 Regular price: 17.910 ден. 17.910 Available from: Мебел - Ви