Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004
 • Трп. маса 7004

Трп. маса 7004

25.900 ден.
Димензии: Д: 175 cm  x  Ш: 93 cm  x  В: 79 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10665
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 175 x 93 х 79 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.
 • Трп. маса има 2 фиоки од страните и дрвени ногари.
 • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Трп. маса 7004 Димензии: 175 x 93 х 79 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Трп. маса има 2 фиоки од страните и дрвени ногари. *Производот се испорачува во кутија. Само .. Category: Product #: 10665 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви