Трп. маса 7005
 • Трп. маса 7005
 • Трп. маса 7005
 • Трп. маса 7005

Трп. маса 7005

24.900 ден.
Димензии: Д: 175 cm  x  Ш: 93 cm  x  В: 79 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10666
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 175 x 93 х 79 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ во орев фурнир. Фиоки од двете страни и дрвени ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS