Трп. маса 7021
  • Трп. маса 7021

Трп. маса 7021

32.900 ден.
Димензии: Д: 156 cm  x  Ш: 91 cm  x  В: 78 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11479
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 156(+40) x 91 x 78 cm
  • Боја: Црна со Сребрена
  • Изработка: Изработена од МДФ во црн фурнир. Оваа маса е најново од колекцијата со модерен дизајн, сребрени метални ногари и мех. за продолжување.
    *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Трп. маса 7021 Димензии: 156(+40) x 91 x 78 cm Боја: Црна со Сребрена Изработка: Изработена од МДФ во црн фурнир. Оваа маса е најново од колекцијата со модерен дизајн, сребрени метални ногари и мех. за продолжување. *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производи.. Category: Product #: 11479 Regular price: 32.900 ден. 32.900 Available from: Мебел - Ви