Трп. маса АНДРЕЈ
  • Трп. маса АНДРЕЈ

Трп. маса АНДРЕЈ

11.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12332
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 160(+40) x 90 х 76 cm
  • Плотна: 3,6 cm
  • Боја: Масима Дарк со Црна
    Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена од иверка со дебелина 18mm.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса АНДРЕЈ Димензии: 160(+40) x 90 х 76 cm Плотна: 3,6 cm Боја: Масима Дарк со Црна Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена од иверка со дебелина 18mm. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на пр.. Category: Product #: 12332 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви