Трп. маса БЕРЛИН

Трп. маса БЕРЛИН

19.900 ден.
Димензии: Д: 140 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 79 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11748
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 140 x 80 x 79 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Фиксна трп. маса со медијапан со црни метални ногари. Маса која ќе Ве освои со својата едноставност.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса БЕРЛИН Димензии: 140 x 80 x 79 cm Боја: Орев Изработка: Фиксна трп. маса со медијапан со црни метални ногари. Маса која ќе Ве освои со својата едноставност. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои н.. Category: Product #: 11748 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви