Трп. маса БРЕЈК
  • Трп. маса БРЕЈК

Трп. маса БРЕЈК

6.990 ден.8.300 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12119
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 150 х 90 х 75 cm
  • Боја: Old Time
  • Изработка: Фиксна трп. маса изработена од иверка со дебелина 16 мм.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса БРЕЈК Димензии: 150 х 90 х 75 cm Боја: Old Time Изработка: Фиксна трп. маса изработена од иверка со дебелина 16 мм.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12119 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Мебел - Ви