Трп. маса БРИЛА

Трп. маса БРИЛА

27.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 88 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12624
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 180 x 88 х 76 cm
 • Боја: храст
  Изработка: Трпезариска маса изработена од фурниран МДФ плотна и Црни метални ногари.

  СТОЛ МАРБЕЛ
   
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: маса, table,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса БРИЛА Димензии: 180 x 88 х 76 cm Боја: храст Изработка: Трпезариска маса изработена од фурниран МДФ плотна и Црни метални ногари. СТОЛ МАРБЕЛ     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12624 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви