Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180

Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180

23.900 ден.
Димензии: Д: 140 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 76 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9993
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm
 • Боја: Крем
 • Изработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан висок сјај. Има механизам за продолжување.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180 Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm Боја: Крем Изработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан висок сјај. Има механизам за продолжување.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 9993 Regular price: 23.900 ден. 23.900 Available from: Мебел - Ви