Трп. маса АТЕНШАН
 • Трп. маса АТЕНШАН
 • Трп. маса АТЕНШАН
 • Трп. маса АТЕНШАН

Трп. маса АТЕНШАН

15.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 72 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13144
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160(+46) x 90 х 72,7 cm
 • Боја: Бела сјај со сив даб.
  Изработка: Трп. маса изработена медијапан плотна и висококвалитетна иверка со механизам за продолжување.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 
 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса АТЕНШАН Димензии: 160(+46) x 90 х 72,7 cm Боја: Бела сјај со сив даб. Изработка: Трп. маса изработена медијапан плотна и висококвалитетна иверка со механизам за продолжување. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на .. Category: Product #: 13144 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви