Трп. маса ФИРМИНО
 • Трп. маса ФИРМИНО
 • Трп. маса ФИРМИНО
 • Трп. маса ФИРМИНО
 • Трп. маса ФИРМИНО

Трп. маса ФИРМИНО

27.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13248
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 180 х 90 х 76 cm
 • Боја: 
 • - Темен Орев
 • Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од медијапан во природен фурнир (плотна) со ццрни метални ногари. Стилот на оваа трпезариска маса ќе станат светло во внатрешноста на кујната, трпезарисјата или дневната соба.

   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса ФИРМИНО Димензии: 180 х 90 х 76 cm Боја:  - Темен Орев Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од медијапан во природен фурнир (плотна) со ццрни метални ногари. Стилот на оваа трпезариска маса ќе станат светло во внатрешноста на кујната, трпезарисјата или дневната соба.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го .. Category: Product #: 13248 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви