Трп. маса ХУД
  • Трп. маса ХУД

Трп. маса ХУД

15.900 ден.
Димензии: Д: 166 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 77 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10879
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 166 x 90 х 77 cm
  • Боја: Даб
    Изработка: Фиксна трп. маса изработена од иверка, со црни метални ногари. 2 фиоки од страните.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ХУД Димензии: 166 x 90 х 77 cm Боја: Даб Изработка: Фиксна трп. маса изработена од иверка, со црни метални ногари. 2 фиоки од страните.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10879 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви