Трп. маса КАТИКА

Трп. маса КАТИКА

20.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 78 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10219
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 160 х 90 х 78 cm
  • Боја: Крем
  • Изработка: Трпезариска маса изработена од медијапан висок сјај. Плотна со Крем фарбано стакло и столг со хромирана основа.
     
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса КАТИКА Димензии: 160 х 90 х 78 cm Боја: Крем Изработка: Трпезариска маса изработена од медијапан висок сјај. Плотна со Крем фарбано стакло и столг со хромирана основа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10219 Regular price: 20.900 ден. 20.900 Available from: Мебел - Ви