Трп. маса КЕЛЕБЕК

Трп. маса КЕЛЕБЕК

11.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11739
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 130(+38) x 80 х 76 cm
  • Боја:
  • - Црна
  • Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување, изработена од црн медијапан, стакло на плотната и метални ногари.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса КЕЛЕБЕК Димензии: 130(+38) x 80 х 76 cm Боја: - Црна Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување, изработена од црн медијапан, стакло на плотната и метални ногари. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнит.. Category: Product #: 11739 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви