Трп. маса МИРА
 • Трп. маса МИРА
 • Трп. маса МИРА
 • Трп. маса МИРА
 • Трп. маса МИРА
 • Трп. маса МИРА

Трп. маса МИРА

11.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 78 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11747
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 130(+30) x 78 х 77,5 cm
 • Боја: 
 • - Кафено-Бела
 • - Кафено-Сива
 • Материјал: Трп.маса со механизам за продолжување, изработена од медијапан и дрвени ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса МИРА Димензии: 130(+30) x 78 х 77,5 cm Боја:  - Кафено-Бела - Кафено-Сива Материјал: Трп.маса со механизам за продолжување, изработена од медијапан и дрвени ногари. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати доп.. Category: Product #: 11747 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви