Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО
 • Трп. маса ОТО

Трп. маса ОТО

16.915 ден.19.900 ден.
Димензии: Д: 132 cm  x  Ш: 79 cm  x  В: 78 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11725
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130(+2x30) x 80 х 78 cm
 • Боја: Орев
  Изработка:  Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Со двоен механизам за продолжување и метални црни ногари.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ОТО Димензии: 130(+2x30) x 80 х 78 cm Боја: Орев Изработка:  Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Со двоен механизам за продолжување и метални црни ногари.   ​Согласно потребите,.. Category: Product #: 11725 Regular price: 16.915 ден. 16.915 Available from: Мебел - Ви