Трп. маса ПОЛО

Трп. маса ПОЛО

6.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10591
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 110(+60) x 70 х 76 cm
  • Боја:
  • - Бела со Црни декорации
  • Материјал: Трп.маса со 2 механизми за продолжување од по 30cm, изработена од Бел медијапан, стакло на плотната и метални ногари.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ПОЛО Димензии: 110(+60) x 70 х 76 cm Боја: - Бела со Црни декорации Материјал: Трп.маса со 2 механизми за продолжување од по 30cm, изработена од Бел медијапан, стакло на плотната и метални ногари. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промен.. Category: Product #: 10591 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Мебел - Ви