Трп. маса РЕТРО
 • Трп. маса РЕТРО

Трп. маса РЕТРО

11.900 ден.
Димензии: Д: 128 cm  x  Ш: 79.5 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10584
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 128(+30) x 79,5 х 76 cm
 • Боја:
  - Орев
 • - Бела
 • Материјал: Трп.маса со механизам за продолжување, изработена од медијапан и дрвени ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса РЕТРО Димензии: 128(+30) x 79,5 х 76 cm Боја: - Орев ​- Бела Материјал: Трп.маса со механизам за продолжување, изработена од медијапан и дрвени ногари. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителн.. Category: Product #: 10584 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви