Трп. маса РИАНЕ

Трп. маса РИАНЕ

28.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12620
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 200 x 100 x 76 cm
  • Боја: 
  • - Даб (Храст)
  • Изработка: Трп. маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан и црни метални ногари.
     
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса РИАНЕ Димензии: 200 x 100 x 76 cm Боја:  - Даб (Храст) Изработка: Трп. маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан и црни метални ногари.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производ.. Category: Product #: 12620 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви