Трп. маса РОМА
 • Трп. маса РОМА
 • Трп. маса РОМА
 • Трп. маса РОМА
 • Трп. маса РОМА
 • Трп. маса РОМА

Трп. маса РОМА

30.900 ден.
Димензии: Д: 189 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 80 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12753
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 189 x 95 x 80 cm
 • Боја: 
 • - Антрацит со Светло Сива
 • - Светло Сива со Златна
  - Светло Сива со Никел
 • Изработка: Трп. маса изработена во орев фурнир и бел медијапан. Со две масивни ногари и златни апликации на плотната.
   
 • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Трп. маса РОМА Димензии: 189 x 95 x 80 cm Боја:  - Антрацит со Светло Сива - Светло Сива со Златна - Светло Сива со Никел Изработка: Трп. маса изработена во орев фурнир и бел медијапан. Со две масивни ногари и златни апликации на плотната.   *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на.. Category: Product #: 12753 Regular price: 30.900 ден. 30.900 Available from: Мебел - Ви