Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ
 • Трп. маса НЕПАЛ

Трп. маса НЕПАЛ

13.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13167
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160(+46) x 90 x 75 cm
 • Боја: Брамберг смрека (како на сликата)
  Изработка: Трп. маса изработена во медијапан и иверка со механизам за продолжување. Едноставно парче мебел во топла дрвена боја ќе помогне да се донесе пријатна домашна атмосфера во трпезаријата или дневната соба.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса НЕПАЛ Димензии: 160(+46) x 90 x 75 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Изработка: Трп. маса изработена во медијапан и иверка со механизам за продолжување. Едноставно парче мебел во топла дрвена боја ќе помогне да се донесе пријатна домашна атмосфера во трпезаријата или дневната соба. ​ ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматерија.. Category: Product #: 13167 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви