Трпезариски мебел

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Стол ПИКЕР премиум Стол ПИКЕР премиум
Д: 60 x Ш: 62 x В: 81 cm
Димензии: 60 x 62 х 81 cm - димензии на седечки дел: 42 х 46 cm ..
4.851 ден.5.390 ден.
без ДДВ: 4.111 ден.
-10%
Стол ЛУМОС премиум
Д: 42 x Ш: 59 x В: 99 cm
Димензии: 42 x 59 х 99cm - димензии на седечки дел: 43 х 43 cm - висина н..
4.221 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.577 ден.
-10%
Стол РИМ премиум
Д: 46 x Ш: 61 x В: 84 cm
Димензии: 46 x 61 х 84 cm - Димензии на седечки дел: 46 х 42 cm - Ви..
4.311 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.653 ден.
-10%
Стол К-370 Стол К-370
Д: 45 x Ш: 45 x В: 100 cm
Димензии: 45 x 55 x 100 cm Висина на седиште: 45 x 44 cm Висина..
3.771 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 3.196 ден.
-10%
Стол ТАНАЈА премиум Стол ТАНАЈА премиум
Д: 43 x Ш: 62 x В: 104 cm
Димензии: 43 х 62 х 104 cm - димензии на седечки дел: 40 х 47 cm - висина ..
4.311 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.653 ден.
-10%
Стол К-321 Стол К-321
Д: 45 x Ш: 55 x В: 84 cm
Димензии: 45 x 55 х 84 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 cm ..
3.951 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 3.348 ден.
-10%
Стол К-287 Стол К-287
Д: 56 x Ш: 61 x В: 85 cm
Димензии: 56 x 61 х 85 cm - димензии на седечки дел: 43 х 44&nbs..
5.211 ден.5.790 ден.
без ДДВ: 4.416 ден.
Стол БУГАТИ
Д: 55 x Ш: 55 x В: 88 cm
Димензии: 55 x 55 х 88 cm - димензии на седечки дел: 53 х 49 cm - ви..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Стол АЛМИРА Стол АЛМИРА
Д: 55 x Ш: 55 x В: 88 cm
Димензии: 50 x 52 х 90 cm - димензии на седечки дел: 52 х 47 cm - ви..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Трп. маса ВАЛЕНТИНА Трп. маса ВАЛЕНТИНА
Д: 209 x Ш: 104 x В: 87 cm
Димензии: 209 x 104 x 87 cm Боја: Бела со црно Изработка: Т..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Трп. маса БУГАТИ Трп. маса БУГАТИ
Д: 168 x Ш: 92 x В: 79 cm
Димензии: 168 (+32) x 92 x 79 cm Боја: Како на сликата Изр..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Трп. маса АЛМИРА Трп. маса АЛМИРА
Д: 200 x Ш: 100 x В: 77 cm
Димензии: 200 x 100 x 77 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nbs..
55.900 ден.
без ДДВ: 47.373 ден.
-10%
Стол ХИРА КАПИТОНЕ Стол ХИРА КАПИТОНЕ
Д: 45 x Ш: 55 x В: 92 cm
Димензии: 45 x 55 х 92 cm - димензии на седечки дел: 50 х 42 cm - висина ..
4.491 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.806 ден.
-10%
Стол СХ-3
Д: 45 x Ш: 55 x В: 77 cm
Димензии: 45 x 55 х 77 cm - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm - ви..
4.761 ден.5.290 ден.
без ДДВ: 4.035 ден.
Трп. маса КОРДОБА
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160(+40) x 90 x 76cm Боја:  - Артисан со Гаранада ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Трп. маса РЕНДИ Трп. маса РЕНДИ
Д: 120 x Ш: 120 x В: 74 cm
Димензии: 120 x 120 х 74 cm Боја: Махагони Изработка: ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Трп. маса РИАНЕ
Д: 200 x Ш: 100 x В: 76 cm
Димензии: 200 x 100 x 76 cm Боја:  - Даб (Храст) И..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Трп. маса ГРЕЈС Трп. маса ГРЕЈС
Д: 166 x Ш: 90.2 x В: 76.9 cm
Димензии: 166 x 90,2 х 76,9 cm  Боја:  - Сива (Нордиски Даб) ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Трп. маса ЕНКАНТО Трп. маса ЕНКАНТО
Д: 160 x Ш: 90 x В: 75 cm
Димензии: 160(+45) х 90 x 75 cm Боја: Бел Бор Изработка: Трп. ма..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Трп. маса КЛИФ Трп. маса КЛИФ
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76.6 cm
Димензии: 160 х 90 х 76,6 cm Боја: Како на сликата Изработка: Трпезар..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01