Барски стол РЕИНЕ
  • Барски стол РЕИНЕ
  • Барски стол РЕИНЕ

Барски стол РЕИНЕ

4.690 ден.
Димензии: Д: 48.5 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 106 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12807
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 48.5х 41 х 106 cm
  • - висина на седечки дел: 75 cm
  • - димензии на седечки дел: 48 х 36 cm
  • Боја: Кафена
  • Изработка: Барски стол со интересна форма. Изработен во штоф со хромирана основа. ОСновата е меѓусебно поврзана и му дава на столот поголема стабилност. Максиамлениот капацитет на тежина е 120кг.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Барски стол РЕИНЕ Димензии: 48.5х 41 х 106 cm - висина на седечки дел: 75 cm - димензии на седечки дел: 48 х 36 cm Боја: Кафена Изработка: Барски стол со интересна форма. Изработен во штоф со хромирана основа. ОСновата е меѓусебно поврзана и му дава на столот поголема стабилност. Максиамлениот капацитет на тежина е 120кг. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Пр.. Category: Product #: 12807 Regular price: 4.690 ден. 4.690 Available from: Мебел - Ви