Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН
 • Барски стол РОБИН

Барски стол РОБИН

4.790 ден.
Димензии: Д: 45 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 84 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12808
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 45 х 48 х 84-105 cm
 • - висина на седечки дел: 62-83 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 35 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Капучино
 • - Бела
 • Изработка: Барски стол изработен во еко кожа и хромирана основа. Максимален капацитет на седиштетот е 100кг.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Барски стол РОБИН Димензии: 45 х 48 х 84-105 cm - висина на седечки дел: 62-83 cm - димензии на седечки дел: 43 х 35 cm Боја:  - Црна - Капучино - Бела Изработка: Барски стол изработен во еко кожа и хромирана основа. Максимален капацитет на седиштетот е 100кг. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков.. Category: Product #: 12808 Regular price: 4.790 ден. 4.790 Available from: Мебел - Ви