Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП
 • Барски стол ШАРП

Барски стол ШАРП

5.390 ден.
Димензии: Д: 45 cm  x  Ш: 55 cm  x  В: 91 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12817
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 45 х 55 х 91-112 cm
 • - висина на седечки дел: 64-85 cm
 • - димензии на седечки дел: 47 х 40 cm
 • Боја: Темно сина
 • Изработка: Модерна столица со потпирачи за раце и удобно тапацирано седиште. Столот има метална рамка, обложена во мат црна боја, а основата е кружна  со дијаметар од 41 цм. Подножјето за нозе обезбедува дополнителна поддршка.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Барски стол ШАРП Димензии: 45 х 55 х 91-112 cm - висина на седечки дел: 64-85 cm - димензии на седечки дел: 47 х 40 cm Боја: Темно сина Изработка: Модерна столица со потпирачи за раце и удобно тапацирано седиште. Столот има метална рамка, обложена во мат црна боја, а основата е кружна  со дијаметар од 41 цм. Подножјето за нозе обезбедува дополнителна поддршка. ​ Согласно потребите, брзината на испор.. Category: Product #: 12817 Regular price: 5.390 ден. 5.390 Available from: Мебел - Ви