Трп. маса БОСТОН
 • Трп. маса БОСТОН
 • Трп. маса БОСТОН
 • Трп. маса БОСТОН
 • Трп. маса БОСТОН

Трп. маса БОСТОН

14.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12137
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 126(+40) x 80 x 77,5 cm
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Орев
  Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена во медијапан (плотна)
 • Бесплатна испорака.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS