Стол ДЕНМА
 • Стол ДЕНМА

Стол ДЕНМА

3.990 ден.
Димензии: Д: 54.5 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 87 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12679
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 54,5 x 56 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 49 х 42 cm
 • - висина на седечки дел: 50 cm
 • - издржливост: 120 cm
 • Боја:
 • - Кафена
 • Изработка: Удобен стол со раконаслон, тапациран во микрофибер штоф. Црни метални ногари.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол ДЕНМА Димензии: 54,5 x 56 х 87 cm - димензии на седечки дел: 49 х 42 cm - висина на седечки дел: 50 cm - издржливост: 120 cm Боја: - Кафена Изработка: Удобен стол со раконаслон, тапациран во микрофибер штоф. Црни метални ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промен.. Category: Product #: 12679 Regular price: 3.990 ден. 3.990 Available from: Мебел - Ви