Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА
 • Стол ДИНА

Стол ДИНА

1.990 ден.
Димензии: Д: 41 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 98 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12040
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 41 x 52 х 98 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
 • Боја: 
  - Капучино
  - Бела
  - Црна
  - Сива
 • Изработка: Стол изработен во Еко-кожа и метални ногари во Сива боја со дебелина од 25 мм.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол ДИНА Димензии: 41 x 52 х 98 cm - висина на седечки дел: 47 cm Боја:  - Капучино ​- Бела ​- Црна ​- Сива Изработка: Стол изработен во Еко-кожа и метални ногари во Сива боја со дебелина од 25 мм. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи ко.. Category: Product #: 12040 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Мебел - Ви