Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН
 • Барски стол ЕВАН

Барски стол ЕВАН

3.990 ден.
Димензии: Д: 44 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 95.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12813
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 44 х 41 х 95,5 cm
 • - висина на седечки дел: 62-83 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 28 cm
 • Боја: Светло Сива
 • Изработка: Барски стол прилагодлив за висина од 21 со помош на рачката по седиштето. Основата на столот е кружна, обложена со црно. Столот има потпирач за нозе за дополнителна удобност. Седиштето и долниот дел од грбот , изработен во штоф со дрвена основа.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Барски стол ЕВАН Димензии: 44 х 41 х 95,5 cm - висина на седечки дел: 62-83 cm - димензии на седечки дел: 43 х 28 cm Боја: Светло Сива Изработка: Барски стол прилагодлив за висина од 21 со помош на рачката по седиштето. Основата на столот е кружна, обложена со црно. Столот има потпирач за нозе за дополнителна удобност. Седиштето и долниот дел од грбот , изработен во штоф со дрвена основа. ​ Согласно.. Category: Product #: 12813 Regular price: 3.990 ден. 3.990 Available from: Мебел - Ви