Трп. маса МОНДО

Трп. маса МОНДО

4.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12477
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 160 x 90 х 76 cm
  • Боја: Темна Сонома
    Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од иверка во Темна сонома боја и плотна со дебелина 32 мм.
     
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

*Рок на испорака: 45 работни денови.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS