Стол АРЕС
 • Стол АРЕС

Стол АРЕС

5.990 ден.
Димензии: Д: 53 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 82 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12754
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 53 x 56 х 82 cm
 • - димензии на седечки дел: 49 х 50 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја: 
 • - Темно Кафена
 • - Темно Сина
 • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Златно сјајни метални ногари.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол АРЕС Димензии: 53 x 56 х 82 cm - димензии на седечки дел: 49 х 50 cm - висина на седечки дел: 49 cm Боја:  - Темно Кафена - Темно Сина Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Златно сјајни метални ногари.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото н.. Category: Product #: 12754 Regular price: 5.990 ден. 5.990 Available from: Мебел - Ви