Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН
 • Стол ГАЛАН

Стол ГАЛАН

6.690 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 62.5 cm  x  В: 89.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12628
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 59 x 62,5 х 89,5 cm
 • - димензии на седечки дел: 48 х 50 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Кафена
 • Изработка: Стол со раконаслон изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Црни метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS