Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ

Стол ЛУКСОРИ

4.490 ден.
Димензии: Д: 47 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 98 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12420
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 47 x 56 х 98 cm
 • - димензии на седечки дел: 46 х 50 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
 • Боја: 
 • - Сина
 • - Сива
 • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање и хромирани метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS