Стол РЕТРО
 • Стол РЕТРО
 • Стол РЕТРО

Стол РЕТРО

2.790 ден.
Димензии: Д: 40.5 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10588
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 40,5 x 48 х 90 cm
 • - димензии на седечки дел: 40,5 х 37 cm
 • - висина на седечки дел: 44 cm
 • Боја:
 • - Орев (ногари) со Крем
 • - Орев (ногари)  со Кафена
 • Изработка: Стол изработен во штоф со дрвени ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS